O mnie

Nazywam się Radek Grębski. Analiza Biznesowa jest moją pracą i pasją.

Doświadczenie zdobyłem pracując jako Analityk Biznesowy oraz Product Owner. Jestem praktykiem. Na co dzień współpracuje z zespołami IT. Realizowałem projekty w organizacjach o różnej wielkości, od małych start-upów po międzynarodowe korporacje. Należę do International Institute of Business Analysis (IIBA). W swojej pracy kieruję się powszechnie uznawanymi standardami opisanymi w BABOK (Business Analysis Body of Knowledge).

Posiadam certyfikaty CBAP (Certified Business Analysis Professional), CCBA (Certificate of Capability in Business Analysis) i IIBA-AAC (Agile Analysis Certification) wydane przez IIBA (International Institute of Business Analysis) oraz PSM (Professional Scrum Master) i PSPO (Professional Scrum Product Owner) wydane przez Scrum.org.

Jako Analityk Biznesowy staram się ciągle dokształcać i zwiększać swoją wiedzę, a także dzielić się zdobytym doświadczeniem i przemyśleniami. Współpracuję z wieloma firmami i instytucjami w celu prowadzenia szkoleń i warsztatów dotyczących Analizy biznesowej.

Kontakt:

Linkedin